Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reakce zákazníků

Reakce zákazníků

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo. Pro poptávky schodišť slouží nezávazný poptávkový formulář popř. email info@schody-cz.eu

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2022 11:56
  Karel Bauer - Moderátor
  precizně odvedená práce

  Když jsem vybíral výrobce schodiště, měl jsem z toho po zkušenostech s jinými řemeslníky hrůzu. Pan Horák a zejména jeho montéři mě nadchli a vrátili mi víru ve zlaté české ručičky. Skvěle odvedená práce za rozumnou cenu, montéři pracují spolehlivě, rychle a kvalitně. Víc takových firem v této zemi a bude nám na světě líp.


 • 19. 2. 2022 11:56
  Richard B. - Moderátor
  Václavovice

  Na vánoce jsme si s přítelkyní pořídili schody od p.Horáka a mohu jen potvrdit recenze od ostatních zákazníku,, jsou opravdu krásné, bytelné a kvalitně zpracované! Schody užíváme přes měsíc a všichni kdo je viděli, odhadovali cenu skoro 1x vyšší než ve skutečnosti byla. Ještě jednou bychom chtěli poděkovat za vstřícnost a za snahu maximálně vyhovět našim představám a požadavkům. Mohu všem jen doporučit.. Na našem domě už pracovalo dost zručných řemeslníků, ale p.Horák se svoji cenou, kvalitou a rychlostí a předčil všechny ostatní..děkuji R.B.


 • 19. 2. 2022 11:55
  rodina Cetlova - Moderátor
  Úžasné

  Včera nám firma Horák namontovala samonosné celodřevěné schodiště do podkrovní vestavby, zcela bez problémů. Předchozí oslovené firmy nás informovaly, že do daného prostoru schody podle našich představ zhotovit jednoduše nejdou. Pan Horák přišel, zaměřil, nacenil, vyrobil a namontoval přesně podle našich požadavků. Schody nemají jediný detail, o kterém by se dalo říct, že se nepovedl. Je to opravdu nádherný kus nábytku. Navíc jednání s panem Horákem vstřícné, milé, téměř podle hesla nemožné hned, zázraky do tří dnů. Moc Děkujeme


 • 19. 2. 2022 11:55
  Jaroslava Přibylová - Moderátor
  Absolutní nadšení a spokojenost..

  Pánové z firmy Horák u nás předvedli naprosto profesionální a dokonalou práci. Schodiště je doslova umělecké dílo, které je ale především funkční a bez jediné chybičky. A jsou to i velmi příjemní lidé, pro které nic není problém. Moc děkujeme a "jen více takových.."


 • 19. 2. 2022 11:55
  Jan Bartoš - Moderátor
  Už není potřeba lézt po žebříku

  Děkujeme firmě Horák za pěkné a kvalitní schodiště. Jedná se o velké samonosné schodiště z dubu ve tvaru písmene U s podestou. Jsme spokojeni s termínem dodání, který byl dodržen dle smlouvy BEZ nutnosti urgence. Schodiště k nám při montáži sedlo, jako kdyby bylo dělané na míru :)


 • 19. 2. 2022 11:55
  Padělkovi - Moderátor
  Spokojenost

  Schodiště je moc krásné, jsme spokojeni s prací i s jednáním. Doporučujeme.


 • 19. 2. 2022 11:53
  Petra Ledvinková - Moderátor
  Praha 10 - Křeslice

  Včera nám z firmy Horák namontovali samonosné schodiště a po dlouhé době jsme byli velmi mile překvapeni,že dokázali slova rychle,levně a kvalitně převést z papíru do reality. Všem vřele doporučujeme a ještě jednou velké díky za nádherné schodiště.


 • 19. 2. 2022 11:53
  Igor Vašut - Moderátor
  Metylovice

  Pro výrobu schodiště v okolí Frýdlantu nad Ostravicí jsme oslovili 4 místní výrobce a na doporučení výrobce z Třebíče pana Horáka. Můžu říct, že naprosto vůbec tohoto rozhodnutí nelituji, protože za nejnižší cenu jsme dostali absolutně nejvyšší profesionální kvalitu, a to jak schodiště samotného, tak přístupu k zákazníkovi. Kéž by takhle fungovaly všechny firmy a instituce v Česku. Ještě jednou díky a ať se Truhlářství Horák daří... :-)


 • 19. 2. 2022 11:53
  Trýbová Aneta - Moderátor
  Úhonice

  Všem můžeme doporučit.Od začátku až do konce vše probíhalo podle našich přání.Schody jsou nádherné. Jsme velice spokojeni.


 • 19. 2. 2022 11:52
  Mirka - Moderátor
  Psáry - doplnění

  Můžeme vřele doporučit všem. Profesionální domluva, rychlost a možnost domluvy. Naprosto super. Jsme spokojeni a to natolik, že jsme zadali další zakázku. Děkujeme


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů