Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Polotovary schodů

Polotovar, stavebnice schodů

Postavte si sám samonosné dřevěné schodiště

Pro Vás kdo jste šikovný kutil a troufnete si na montáž schodiště, ale nemáte strojní vybavení / CNC obráběcí stroje na dřevo /, programy a výkresy na to aby jste si vyrobili jednotlivé prvky budoucího interiérového, samonosného, dřevěného schodiště přicházíme s řešením.

Polotovar, stavebnice samonosných dřevěných schodů

Dřevěné samonosné schodiště s železnými tyčkami v zábradlíVyrobíme pro Vás stavebnici, skládanku dřevěných samonosných  schodů dle vašeho zadání. Základní zadání jednotlivých prvků dřevěného schodiště podle Vašich představ nám pošlete přes formulář pro výpočet ceny schodiště a na konci stačí přidat poznámku, že máte zájem o polotovar, stavebnici schodů. My se s vámi spojíme a upřesníme si vše co potřebujeme k nacenění a správné výrobě  vašeho samonosného schodiště jako celku, ale i jeho jednotlivých prvků. Ve stavebnici dostanete všechny díly schodiště / bočnice, nášlapy, podstupně sloupky , tyčky a madlo zábradlí + spojovací a kotvící materiál. Součástí stavebnice schodiště bude samozřejmě podrobný návod na stavbu včetně cenných rad a vychytávek získaných dlouholetou praxí, které vám usnadní stavbu schodiště a zajistí aby schodiště nevrzalo a dlouho vám sloužilo .

Zaměření samotného schodiště.

Pošleme vám seznam rozměrů, které potřebujeme k tomu abychom byli schopni vyrobit schodiště přesně pro vás a vámi určeného prostoru. V případě nejasností jsme vám samozřejmě plně k dispozici. V dnešní době sociálních sítí a videorozhovorů není problém abychom vám se zaměřením pomohli na dálku popřípadě si přijeli v krajním případě schodiště zaměřit sami.

Povrchová úprava polotovaru, stavebnice dřevěného schodiště

Bílé interiérové samonosné schodiště, schody Součástí návodu na stavbu polotovaru, stavebnice dřevěných schodů je i kompletní seznam všech možných variant povrchové úpravy dřevěných interiérových  schodů, které si sami  vyrobíte.

S výstavbou a montáží stavebnice schodiště vám pomůžeme

Samozřejmě jsme vám v průběhu návrhu i stavby schodiště k dispozice radou i zkušenostmi. Stačí se na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem.

Prvotní zadání  pro výrobu stavebnice, polotovaru samonosného schodiště.

Pro to abychom vám mohli vyrobit polotovar, stavebnici dřevěného schodiště podle vašich představ a současně vám je mohli nacenit potřebujeme znát vaši představu, jak má vaše nové schodiště vypadat. Pro oboustranné pochopení a jasné zadání jsme  připravili na tomto webu  jednoduchý formulář pro výpočet ceny schodiště. Jakmile ho vyplníte a odešlete s poznámkou, že chcete pouze polotovar, stavebnici schodiště, spojíme se s vámi, naceníme vám výrobu schodiště a upřesníme vše s tím spojené a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Jste kutil – postavte si svoje dřevěné schodiště sám. Ušetříte, ale budete mít celý život i dobrý pocit, že jste dokázal postavit samonosné schody vlastníma rukama.

Schody Jiří Horák – specialista na návrhy, výrobu a montáž interiérových samonosných schodů a schodišť. 

 

Prohlédněte si reference

Postup montáže stavebnice dřevěných samonosných schodů

Samonosné dřevěné schodiště s nerez zábradlím a galerií Samonosné dřevěné schodiště se sedlovými bočnicemi, hevey Samonosné dřevěné schodiště do L s galerií a dětskou brankou