Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Schodiště > Samonosné schodiště

Samonosné schodiště

Jak již sám název napovídá, celé schodiště tvoří samonosnou konstrukci, která sama o sobě nese celou váhu. Díky tomu se samonosná dřevěná schodiště obejdou bez dalších podpěrných konstrukcí a vy máte pod schody více využitelného místa.

U všech samonosných schodišť vám také nabízíme variantu s podstupni.

Samonosná schodiště s podstupni

Schody s podstupni - schodiště, které dává pocit bezpečí

Schody s podstupni se používají, pokud chcete mít pod schodištěm uzavřený prostor či malou místnost. Dřevěná schodiště s podstupni také oceníte, pokud vy či některý člen vaší rodiny trpí závratěmi. Díky podstupňům neuvidíte dolů pod schody a závratí se tedy nemusíte obávat.

Schodiště podle bočnic

  • Samonosné schody zadlabané
  • Samonosné schody sedlové
  • Samonosné schody bez bočnic

Kráčejte po schodech zadlabaných

Nášlapy jsou na obou stranách zafrézovány do bočnic do hloubky 15 mm. Díky tomu je povrch bočnice bez jakýchkoliv rušivých šroubů či krytek. Sloupky zábradlí jsou upevněné mezi bočnici a madlo.

Kvalitní schody sedlové do Vašeho domu

Bočnice kopíruje výšku a délku nášlapů, čímž vzniká klasický zubatý vzhled schodů při pohledu ze strany. Sloupky zábradlí jsou upevněné mezi nášlap a madlo.

Kolik mě schody budou stát?

Vyplňte nezávaznou objednávku a zjistěte cenu za nové schody

Důkladně si prohlédněte naši nabídku samonosných schodišť a jakmile vás některé zaujme, neváhejte a vyplňte nezávaznou objednávku. Vypracujeme pro vás zdarma cenovou nabídku.

Prohlédněte si reference Výpočet ceny schodiště