Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reakce zákazníků

Reakce zákazníků

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo. Pro poptávky schodišť slouží nezávazný poptávkový formulář popř. email info@schody-cz.eu

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2022 12:05
  Pavel Rydlo - Moderátor
  Rudná Nádherné dubové schodiště a knihovna

  Dnes nám pan Horák a jeho parta namontovali nové dubové schodiště a knihovnu, která slouží jako zábradlí v patře. Schodiště i knihovna jsou úžasné. A přístup pana Horáka a jeho paní je stejně tak perfektní. Velmi ochotně a profesionálně poradí a doporučí nejlepší řešení. Kdybychom měli realizovat další schodiště, nebudeme váhat a jdeme do toho s nimi znovu. Moc děkujeme.


 • 19. 2. 2022 12:05
  Kratochvílovi - Čáslav - Moderátor
  Poděkování

  Dobrý den, Chci panu Horákovi poděkovat za schodiště ,které nám vyrobil a namontoval v dubnu 2016 . Jeho ochota ,vstřícnost se jen tak nevidí ,práce kvalitní a hlavně schodiště je úžasné a za přijatelnou cenu. Moc děkujeme :)


 • 19. 2. 2022 12:04
  Roman Zadrobílek - Moderátor
  Schody

  Dobrý den, měl bych zájem o samonosné schody s jednou bočnicí.


 • 19. 2. 2022 12:04
  Libor Kapička - Moderátor
  Poděkování

  Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval panu Horákovi za perfektně odvedenou práci při výrobě schodů a zábradlí do našeho domu. Krom kvalitního provedení a přijatelné ceny, oceňuji především excelentní komunikaci, ochotu a zájem maximálně vyjít zákazníkovi vstříc.


 • 19. 2. 2022 12:04
  Kostovi - Moderátor
  Opatovice u Rajhradu

  Dnes nám bylo namontováno schodiště s galerií a osvětlením a je celkově perfektní ! Pan Horák vyřešil i atypickou konstrukci samonosného schodiště včetně přesného odladění barev a nadefinovaných požadavků, vše do detailu. Výborná domluva, cena a celkový přístup. Opravdu doporučuji Truhlářství Jiřího Horáka.


 • 19. 2. 2022 12:04
  Helena - Moderátor
  Krásné dubové schodiště

  Děkuji za precizně provedenou práci. Pan Horák nám vyrobil krásné dubové schody se skleněným zábradlím. Vše naprosto v pořádku.


 • 19. 2. 2022 12:03
  Helena - Moderátor
  Schodiště: dubové dřevo + skleněné zábradlí.

  Doporučuji truhlářství Jiří Horák. Nechali jsme si vyrobit schodiště z dubového dřeva a se skleněným zábradlím. Schody jsou velmi pěkné, detaily precizní, vše dokonale pasuje. LED osvětlení vypadá luxusně :)


 • 19. 2. 2022 12:03
  rodina Letých - Moderátor
  Schodiště do novostavby RD

  S čistým svědomím mohu firmu Truhlářství - Jiří Horák doporučit. Celá realizace probíhala bez sebemenších problémů a vše bylo k naší spokojenosti splněno. Schody jsou nyní ozdobou našeho domu. Všechny návštěvy jej obdivují a to včetně ceny schodiště. Pane Horáku, velice děkujeme.


 • 19. 2. 2022 12:03
  Kynčl Karel - Moderátor
  Svojetice u Říčan

  1/ Solidní jednání od převzetí zakázky až po její dokončení a předání. 2/ Plnění dohodnutých termínů 3/ Příjatelná cena díla 4/ Velmi kvalitní provedení schodiště. To vše jsou důvody, proč můžeme firmu manželů Horákových všem zájemcům o kvalitní schodiště bezvýhradně doporučit.


 • 19. 2. 2022 12:03
  Daňkovi - Moderátor
  Samonosné schodiště se sedlovou bočnicí

  Kvalitně odvedená práce za přijatelnou cenu, ochota a profesionalita. Děkujeme a doporučujeme.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů