Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Nezávazná poptávka

Nezávazná poptávka

Vypočtěte si přibližnou cenu vašeho nového schodiště - nezávazná poptávka

Pomocí formuláře níže co nejlépe popište, jak si nové schody představujete, a získáte cenu za  schodiště se zadlabanými bočnicemi bez podstupňů.

Pokud vám kterákoliv položka formuláře není jasná, nebo zatím nemáte konkrétní představu o podobě schodiště, odešlete nezávislou poptávku a my vás co nejdříve kontaktujeme.

Poptávkový formulář

Výběr tvaru schodiště

Vyplňte údaje pouze pro vybrané schodište. Pro větší náhled náčrtů klikněte na obrázek.

Schodiště přímé

Schodiště ve tvaru "U"

Schodiště ve tvaru "L"

Výběr podstupnic

Podstupně jsou svislé zábrany mezi schody které se používají když je pod schodištěm místnost nebo nechcete aby bylo skrz schodiště vidět dolů.

Délka galerie

Galerie je zábradlí na podlaze dole nebo nahoře a brání vstupu do schodišťového prostoru. Zábradlí na schodišti je v ceně schodiště.

Výběr typu bočnic

Typ zábradlí

Povrchová úprava

Olejováním - dvousložkovým vysokosušinovým olejem má výhodu oproti laku že když se schodiště poškodí, dá se opravit nebo po letech bez problémů renovovat.

Lakováním - lakuje se dvousložkovým poliuretanovým lakem.

Bez povrchové úpravy - pouze vybroušené a připravené na povrchovou úpravu.

Moření

Při zaměření dovezu vzorníky a na stavbě vybereme správný odstín, namořený povrch se dá bez problémů nalakovat nebo naolejovat.

Osvětlení schodiště

Osvětlení se zabuduje s ochranou lištou do nášlapů zespodu je na 12 V odstín barvy může být jakýkoliv, studený nebo teplý a nebo kombinace všech barev s dálkovým ovladačem.

Vzdálenost

Vzdálenost v km od Náměště nad Oslavou