Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reakce zákazníků

Reakce zákazníků

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo. Pro poptávky schodišť slouží nezávazný poptávkový formulář popř. email info@schody-cz.eu

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2022 12:09
  Machalkovi Vysocina - Moderátor
  Dubove schodiste

  Chceme touto cestou znovu podekovat za uchvatne schody, ktere od Vas mame. Uzasna komunikace s pani Horakovou, ktera mela trpelivost s nasimi vymysli, vzdycky ochotna, poradila s cimkoli jsme se dotazali. V prubehu vyroby pan Horak posilal fota ke kontultaci kvuli atypickemu zabradli. Pro me naprosto nadstandartni pristup a celkove vyhotoveni schodu. Vybirali jsme dlouho a nakonec jsme po precteni referenci vybrali Horakovi a nelitujeme. Vsem kdo chteji krasne schody a profesionalni pristup, rozhodne doporucujeme.


 • 19. 2. 2022 12:08
  Stanislav Krůta - Moderátor
  Javorové schodiště

  Mnohokrát děkuji panu a paní Horákovým za ochotu a pomoc při realizaci schodiště se zábradlím z javorového dřeva. Hodnocení posílám po měsíci, kdy jsem schody denně používal. Schody jsou nejen krásné, ale i plně funkční. Všem firmu Horákových doporučuji.


 • 19. 2. 2022 12:08
  Tomáš R. - Moderátor
  Profi práce

  Taktéž se mohu připojit ke spokojeným majitelům schodů od p. Horáka. Naprosto profesionální práce, schody předčily očekavání, dal jsem na rady ohledně dispozice schodů, kdy p. Horák to ještě vylepšil. Schody skvěle zpracované, působí kvalitně, i jiní lidé, kteří přijdou na návštěvu jsou z nich nadšení. Děkuji za kvalitně odvedenou práci. Doporučuji


 • 19. 2. 2022 12:08
  Robíškovi - Moderátor
  Poděkování

  Velmi děkujeme manželům Horákovým za krásné schodiště. Paní Horákové za vstřícné jednání a panu Horákovi za precizně odvedenou práci. Dřevěné schodiště s osvětlením a galerií se nám moc líbí a doufáme, že bude dlouho sloužit :)


 • 19. 2. 2022 12:08
  Jakub Pohl - Moderátor
  Samonosné mořené schodiště

  Na základě zde uvedených recenzí jsme si pro výrobu schodiště do mezonetového bytu vybrali právě tuto firmu. Odbornost, ochota a vstříctnost od objednávky až po konečnou montáž perfektní. Při výběru poradí, navrhnou různá řešeni a výsledek stojí opravdu zato. Po půl roce užívání stále jako nové. Kvalitní schodiště nejsou levnou záležitostí, ale za cenu, která byla ve srovnání s konkurencí, jedna z nejnižších, nám v bytě stojí schodiště, které je opravdu ozdobou. Schody od této firmy mohu jedině doporučit a děkuji za krásné a precizně udělané schody.


 • 19. 2. 2022 12:07
  Kotlanovi - Moderátor
  schodiště

  Dobrý den, děkujeme za nádherné schodiště do našeho rodinného domu. Profesionální přístup a skvěle odvedená práce. Vřele doporučujeme :)


 • 19. 2. 2022 12:07
  Cvrkovi - Hvozdec - Moderátor
  Prefektní

  Absolutně pozitivní reference! Naprosto profesionální přístup od prvního okamžiku. Věcné, rychlé jednání, velký výběr materiálů a tvarů, projektování, perfektní řemeslné zpracování, naprosto férová a přijatelná cena. Takto si představuji profesionalitu. Firmu J.H. schody můžeme jednoznačně doporučit.


 • 19. 2. 2022 12:07
  Marešovi - Moderátor
  Schodiště hevea

  Veliké poděkování panu Horákovi za nádherné schodiště. Kvalitně odvedená práce za přijatelnou cenu, ochota a profesionální přístup. Vřele doporučujeme.


 • 19. 2. 2022 12:06
  Gattnarovi - Jihlava - Moderátor
  Schodiště L - Olejovaný ořech

  Schodiště se stalo dominantou našeho mezonetového bytu, které upoutává pozornost svým zpracováním a provedením. S firmou pana Horáka byla příjemná spolupráce. Firma odvedla krásnou práci, kterou můžeme s čistým svědomím doporučit.


 • 19. 2. 2022 12:06
  Dvořákovi-Brno - Moderátor
  Pěkné schodiště

  Pan Horák nám zhotovil a namontoval moc pěkné schodiště. Za velice slušnou cenu, s perfektní domluvou a přístupem. Samotná montáž v domě byla rychlá, čistá a výsledek perfektní. Vřele doporučuji!


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů