Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reakce zákazníků

Reakce zákazníků

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo. Pro poptávky schodišť slouží nezávazný poptávkový formulář popř. email info@schody-cz.eu

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2022 12:02
  Zdeněk Dolejší - Moderátor
  Schodiště

  při stavbě domu jsem využil povícero firem ,tak že mohu srovnávat jak kvalitu,profesionalitu,termín a jednání....Schody od pana Horáka mohu ohodnotit jen za 1 !!!Vřele doporučuji !!!!!


 • 19. 2. 2022 12:02
  Jakub Šulc - Moderátor
  Přímé schodiště RD J&J Písty

  Po dlouhém přebírání cenových nabídek jsem se rozhodl neriskovat nejnižší nabídku a zvolil jsem zlatý střed. Jak se ukázalo, byl to střed opravdu zlatý. Veškerá komunikace s panem Horákem byla velmi profesionální a hned při prvním rozhovoru bylo poznat, že ví, o čem mluví. Schodiště vyrobil přesně podle našich představ a přesnost s jakou je osazeno je překvapující. Nezbývá než poděkovat za kvalitně provedenou práci, popřát hodně zakázek a všem nerozhodnutým zákazníkům vřele doporučit.


 • 19. 2. 2022 12:01
  Viktor Chornous - Moderátor
  poptavka

  Dobrý den. Dovoluji si Vás oslovit jako výrobce schodiště. Jedna se o výrobu schodiště v RD v obci Klobuky okres Kladno. Rozměr stavebního otvoru 119 x 156, výška stropu 295. Předem děkuji za Vaši nabídku. 792 239 049


 • 19. 2. 2022 12:01
  Máčalovi - Moderátor
  Schodiště dub

  Velké dík patří panu Horákovi,který od první chvíle jednal profesionálně a vyhověl všem našim požadavkům.Přáli jsme si aby schodiště bylo dominantou v našem obytném prostoru a to pan Horák a jeho zaměstnanci splnili do puntíku.Schody jsou nádherné,krásně osazené a kvalitní.Hodně firem na našem trhu by mělo jít na školení do této firmy aby se naučili jak se chovat k zákazníkovi,protože této firmě nemáme co vytknout a už plánujeme s panem Horákem další zakázku:))


 • 19. 2. 2022 12:01
  Pobežalovi - Moderátor
  Tašov okr.Ústí nad Labem

  Velké poděkování firmě Horák,od které máme krásné schody,které se každému,kdo je u nás viděl moc líbí.Velice nás potěšilo milé a vstřícné jednání pana Horáka a jeho manželky.Moc chválím pány montéry,protože dívat se,jak jim jde práce od ruky byl doslova koncert.Pan Horák je určitě na své zaměstnance moc pyšný,protože jejich pracovní nasazení zvláště po dlouhé cestě,kterou k nám měli bylo opravdu skvělé.Takovouto profesionalitu a pracovní nasazení většina firem a jejich zaměstnanci postrádají.Moc děkujeme za nádherné schodiště a přejeme spoustu dalších a spokojených zákazníků.Pozn.zákazníkům:pokud chcete barvu schodů sladit s odstínem nábytku,podlahy,rámů oken apod. raději pošlete fotku (pro porovnání odstínu),protože bohužel každý výrobce mořidel nebo olejů na úpravu dřeva má pod názvem např.zlatý dub velice rozdílnou představu o odstínu,tak aby se vám pak nestalo,že namořené schody budou mít úplně jiný odstín než jste si původně představovali.


 • 19. 2. 2022 12:01
  Piknerovi - Moderátor
  Schodiště hevea - Vyškov

  Veliké PODĚKOVÁNÍ firmě Horákových, komunikací počínaje přes přístup až po realizaci dokonalého schodiště konče. Montáž proběhla v daném termínu, rychle, profesionálně a hlavně velice precizně. Naše rodinka včetně každého kdo náš domácí klenot spatří si ho nemůže vynachválit. JednoznačnÉ DOPORUČENÍ všem kdo poptává stylové a kvalitní schodiště!! Pozn. zákazníkům: Jako občerstvení nechystejte sladké (buchty atd.) To chlapi nejí :D


 • 19. 2. 2022 12:00
  Jana B. - Moderátor
  Dolní Kounice

  Po dlouhém pátrání po vhodném výrobci schodišť jsem narazila na firmu pana Horáka. Od začátku veliká spokojenost - přístup, profesionalita, rychlost a konečným výsledkem bylo nádherné a perfektě zpracované schodiště za bezkonkurenční cenu. Prakticky každá návštěva se ptá kdo nám schodiště vyráběl. Děkujeme za krásné schody a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.


 • 19. 2. 2022 12:00
  Tauscheovi - Moderátor
  Schody hevea - okr. Ústí nad Labem

  Tímto bychom chtěli všem doporučit schody od firmy Horák,jsme skoro z druhého konce republiky a ani to nebyl pro firmu žádný problém, cenově nás schody vyšli levněji než od výrobců v našem okolí a to o hodně. Celkové jednání firmy a to jak majitele, tak i zaměstnanců bylo skvělé. Hlavně se u této firmy můžete spolehnout na to, že co si s ní domluvíte to platí a schody jimi vyrobené jsou opravdu velmi pěkné a kvalitní. Všem návštěvám se velmi líbí. Ještě jednou vřele doporučujeme.


 • 19. 2. 2022 12:00
  Ondřej - Moderátor
  Přibyslav

  Firma p.Horák je mistrem ve svém oboru. Od zaměření až po realizaci, vše perfektní. Máme dvoje perfektní schodiště. Opravdu můžu jen doporučit.


 • 19. 2. 2022 11:59
  Adam Radek - Moderátor
  Dubové schody

  S firmou p. Horáka máme příjemnou zkušenost. Nejenom, že schody jsou provedené velmi kvalitně. Mohli jsme se před zakázkou kouknout i k němu do dílny a prohlédnout si všechny možné dřeviny a vzorky komponent. Pan Horák s námi měl velkou trpělivost, vybrali jsme dobře a vše dopadlo na jedničku.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů