Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Reakce zákazníků

Reakce zákazníků

Budeme rádi, pokud nám v této sekci napíšete jak jste byli spokojeni s našimi výrobky, jednáním a službami našich zaměstnanců. Jak hodnotíte naši práci? Došlo při práci k nějakým nejasnostem nebo vám vše ve spolupráci s námi vyhovovalo. Pro poptávky schodišť slouží nezávazný poptávkový formulář popř. email info@schody-cz.eu

Recenze od „moderátora“:

V roce 2018 jsme spustili nové webové stránky a protože jsme chtěli zachovat recenze, které jste nám již zaslali, tak jsme je vložili na web v jeden den a je u nich poznámka „Moderátor“, tím pádem se nejedná o recenze námi napsané, ale všechny jsou našich dřívějších zákazníků.

Budeme rádi za každou vaši novou recenzi na naše realizace a služby. Předem děkujeme

Řadit od nejstaršího Přidat komentář
 • 19. 2. 2022 12:02
  Rázkovi - Moderátor
  RD Sazená - schodiště s ocelovou bočn

  S firmou manželů Horákových jsme spolupracovali poprvé. I přes značnou vzdálenost perfektní, profesionální a hlavně velmi lidský přístup. Po několika hovorech a upřesnění našich představ pan Horák zaměřil otvor a velmi ochotně a hlavně věcně s námi probral veškeré detaily. Výroba schodiště v opravdu velmi krátkém čase, montáž schodiště absolutně profesionální bez jediné chybičky. Pohybuji se ve stvebnictví několik let a ze zkušenostá vím, že jedna z deseti firem je opravdu skvělá. Firma manželů Horákových je právě ta jedna. Pokud můžeme, doporučujeme právě J.H.Schody a tímto bychom chtěli poděkovat, za krásné schodiště, které je dominantou našeho obývacího pokoje.


 • 19. 2. 2022 12:02
  Zdeněk Dolejší - Moderátor
  Schodiště

  při stavbě domu jsem využil povícero firem ,tak že mohu srovnávat jak kvalitu,profesionalitu,termín a jednání....Schody od pana Horáka mohu ohodnotit jen za 1 !!!Vřele doporučuji !!!!!


 • 19. 2. 2022 12:02
  Jakub Šulc - Moderátor
  Přímé schodiště RD J&J Písty

  Po dlouhém přebírání cenových nabídek jsem se rozhodl neriskovat nejnižší nabídku a zvolil jsem zlatý střed. Jak se ukázalo, byl to střed opravdu zlatý. Veškerá komunikace s panem Horákem byla velmi profesionální a hned při prvním rozhovoru bylo poznat, že ví, o čem mluví. Schodiště vyrobil přesně podle našich představ a přesnost s jakou je osazeno je překvapující. Nezbývá než poděkovat za kvalitně provedenou práci, popřát hodně zakázek a všem nerozhodnutým zákazníkům vřele doporučit.


 • 19. 2. 2022 12:01
  Viktor Chornous - Moderátor
  poptavka

  Dobrý den. Dovoluji si Vás oslovit jako výrobce schodiště. Jedna se o výrobu schodiště v RD v obci Klobuky okres Kladno. Rozměr stavebního otvoru 119 x 156, výška stropu 295. Předem děkuji za Vaši nabídku. 792 239 049


 • 19. 2. 2022 12:01
  Máčalovi - Moderátor
  Schodiště dub

  Velké dík patří panu Horákovi,který od první chvíle jednal profesionálně a vyhověl všem našim požadavkům.Přáli jsme si aby schodiště bylo dominantou v našem obytném prostoru a to pan Horák a jeho zaměstnanci splnili do puntíku.Schody jsou nádherné,krásně osazené a kvalitní.Hodně firem na našem trhu by mělo jít na školení do této firmy aby se naučili jak se chovat k zákazníkovi,protože této firmě nemáme co vytknout a už plánujeme s panem Horákem další zakázku:))


 • 19. 2. 2022 12:01
  Pobežalovi - Moderátor
  Tašov okr.Ústí nad Labem

  Velké poděkování firmě Horák,od které máme krásné schody,které se každému,kdo je u nás viděl moc líbí.Velice nás potěšilo milé a vstřícné jednání pana Horáka a jeho manželky.Moc chválím pány montéry,protože dívat se,jak jim jde práce od ruky byl doslova koncert.Pan Horák je určitě na své zaměstnance moc pyšný,protože jejich pracovní nasazení zvláště po dlouhé cestě,kterou k nám měli bylo opravdu skvělé.Takovouto profesionalitu a pracovní nasazení většina firem a jejich zaměstnanci postrádají.Moc děkujeme za nádherné schodiště a přejeme spoustu dalších a spokojených zákazníků.Pozn.zákazníkům:pokud chcete barvu schodů sladit s odstínem nábytku,podlahy,rámů oken apod. raději pošlete fotku (pro porovnání odstínu),protože bohužel každý výrobce mořidel nebo olejů na úpravu dřeva má pod názvem např.zlatý dub velice rozdílnou představu o odstínu,tak aby se vám pak nestalo,že namořené schody budou mít úplně jiný odstín než jste si původně představovali.


 • 19. 2. 2022 12:01
  Piknerovi - Moderátor
  Schodiště hevea - Vyškov

  Veliké PODĚKOVÁNÍ firmě Horákových, komunikací počínaje přes přístup až po realizaci dokonalého schodiště konče. Montáž proběhla v daném termínu, rychle, profesionálně a hlavně velice precizně. Naše rodinka včetně každého kdo náš domácí klenot spatří si ho nemůže vynachválit. JednoznačnÉ DOPORUČENÍ všem kdo poptává stylové a kvalitní schodiště!! Pozn. zákazníkům: Jako občerstvení nechystejte sladké (buchty atd.) To chlapi nejí :D


 • 19. 2. 2022 12:00
  Jana B. - Moderátor
  Dolní Kounice

  Po dlouhém pátrání po vhodném výrobci schodišť jsem narazila na firmu pana Horáka. Od začátku veliká spokojenost - přístup, profesionalita, rychlost a konečným výsledkem bylo nádherné a perfektě zpracované schodiště za bezkonkurenční cenu. Prakticky každá návštěva se ptá kdo nám schodiště vyráběl. Děkujeme za krásné schody a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků.


 • 19. 2. 2022 12:00
  Tauscheovi - Moderátor
  Schody hevea - okr. Ústí nad Labem

  Tímto bychom chtěli všem doporučit schody od firmy Horák,jsme skoro z druhého konce republiky a ani to nebyl pro firmu žádný problém, cenově nás schody vyšli levněji než od výrobců v našem okolí a to o hodně. Celkové jednání firmy a to jak majitele, tak i zaměstnanců bylo skvělé. Hlavně se u této firmy můžete spolehnout na to, že co si s ní domluvíte to platí a schody jimi vyrobené jsou opravdu velmi pěkné a kvalitní. Všem návštěvám se velmi líbí. Ještě jednou vřele doporučujeme.


 • 19. 2. 2022 12:00
  Ondřej - Moderátor
  Přibyslav

  Firma p.Horák je mistrem ve svém oboru. Od zaměření až po realizaci, vše perfektní. Máme dvoje perfektní schodiště. Opravdu můžu jen doporučit.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů