Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyrobili jsme další dřevěné interiérové schodiště s osvětlením

Vyrobili jsme další dřevěné interiérové schodiště s osvětlenímDatum konání:
15.4.2023
Vyrobili jsme další osvětlené, interiérové samonosné schodiště

Vyrobili jsme další osvětlené, interiérové samonosné schodiště ve tvaru L. Tentokrát pro jednoho z našich zákazníků z Brna. Schodiště je vyrobeno z masivu dubu průběžného s povrchovou úpravou olejováním. Povrchová úprava interiérového schodiště olejováním nejenom zvýrazňuje barvy a kresbu dřeva, ale také zvyšuje odolnost a trvanlivost celého schodiště, zejména namáhaných nášlapů.

Vyrobili jsme interiérové samonosné schodiště s ohýbanou bočnicí

Dřevěné interiérové schodiště s kulatou bočnicí Součástí tohoto dřevěného schodiště je ohýbaná bočnice, kované tyčky a zakulacené dva spodními nášlapy, které dotváří moderní a stylový vzhled. Samonosná konstrukce schodiště je prověřený systém, který zajišťuje stabilitu a bezpečnost při používání. Schodiště ani po letech používání při tomto systému nevrže.

Dřevěné interiérové schodiště s osvětlením

Celé dřevěné schodiště je osvětlené teplým bílým schodišťovým osvětlením, což nejen zlepšuje viditelnost při chůzi po schodišti, ale také přispívá k celkovému estetickému dojmu z tohoto dominantního prvku interiéru domu.
Osvětlení schodiště hraje v tomto interiéru velmi důležitou roli. Teplé bílé schodišťové osvětlení, které jsme použili, zlepšuje viditelnost při používání schodiště a přidává mu jemný a přívětivý vzhled. Osvětlení je navíc velmi úsporné, ledkové, takže zákazníka  nebude nijak výrazně zatěžovat v rodinném rozpočtu a nebude zvyšovat položku na energie.

Interiérové schodiště do L a ohnutou bočnicí

Interiérové schodiště ve tvaru L je ideálním řešením pro místnosti s omezeným prostorem, kdy je potřeba prakticky využít každý centimetr, a přesto zachovat vkusný vzhled.

Ohnutá bočnice tohoto schodiště je jedním z dominantních prvků, které dávají schodišti jeho osobitý vzhled. Kované tyčky pak dodávají schodišti elegantní a rustikální vzhled, což je perfektní pro ty, kteří preferují tradiční a přírodní prvky v interiéru. Kromě toho jsou spodní nášlapy zakulacené, což zvyšuje bezpečnost, jistotu a pohodlí při používání schodiště.

Chcete vyrobit nové interiérové schodiště, kontaktujte nás

Pokud přemýšlíte nad tím, že si do svého domu, bytu, firmy pořídíte funkční dřevěné schodiště podle vašich představ, kontaktujte nás na telefonním čísle  +420 777 970 977 nebo na emailu info@schody-cz.eu a my se vám budeme věnovat a navrhneme vám interiérové schodiště podle vašich představ. Pokud už máte přesnou představu o tom jak má Vaše nové schodiště vypadat pošlete nám vaši představu pomocí našeho nezávazného formuláře pro výpočet ceny schodiště. My pro Vás vypočítáme přesnou cenu schodiště podle vašeho zadání včetně přibližného termínu výroby a montáže.

Schody Jiří Horák – specialista na výrobu a montáž interiérových dřevěných schodů a schodišť.