Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Montáž samonosného, dřevěného, zavěšeného schodiště u Brna

Montáž samonosného, dřevěného, zavěšeného schodiště u BrnaDatum konání:
22.1.2023
Dřevěné samonosné zábradlí s železným zábradlím

Do rodinného domu v okrese Brno venkov jsme zákazníkovi namontovali dřevěné samonosné schodiště ve tvaru „L“ se zábradlím s hranatými železnými tyčkami v černé barvě na vnitřní straně schodiště a madlem na vnější stěně schodiště z olejovaného průběžného dubu ze kterého je vyrobeno i celé schodiště.

Montáž dřevěné schodiště s železným zábradlím

Výroba a montáž dřevěného samonosného schosištěKonečnou montáž tohoto dřevěného schodiště s železnými sloupky v zábradlí jsme provedli u zákazníka v okrese Brno venkov až po té co jsme celé schodiště vyrobili na našich CNC strojích v naší truhlářské dílně v Hartvikovicích U Třebíče. K tomu abychom všechny díly schodiště vyrobili přesně a správně nám slouží naše osobní zaměření schodiště přímo u zákazníka na místě kde bude schodiště stát. V dílně provedeme kontrolní montáž schodiště abychom měli jistotu, že jsou všechny díly schodiště  správně vyrobeny a schodiště bude sedět jak má. U všech námi vyrobených schodišť provádíme kontrolní montáž schodiště v dílně ještě před montáží u zákazníka.

Toto závěsné samonosné schodiště je vyrobeno bez podstupňů a je ve tvaru písmene „L“. Na schodiště byl použit masiv dubu průběžného s povrchovou úpravou olejováním.

Kombinované zábradlí tohoto dřevěného samonosného schodiště

Zábradlí tohoto schodiště je jiné na vnitřní a vnější straně. Vnitřní zábradlí schodiště tvoří hranaté železné tyčky natírané černou RAL barvou. Sloupky zábradlí vedou od jednotlivých nášlapů dřevěného schodiště až ke stropu horního patra domu, díky tomu tato část zábradlí nemá horní dřevěné madlo. Oproti tomu vnější zábradlí schodiště je tvořeno pouze dřevěným madlem namontovaným přímo do zdi domu. Madlo je také z masivu dubu průběžného s povrchovou úpravou olejováním.

Vyrábíme a montujeme interiérová dřevěná schodiště

Výroba a montáž dřevěného samonosného schosištěSpecializujeme se v naší firmě pouze na výrobu a montáž interiérových dřevěných schodišť s nepřeberným množstvým tvarů a typů zábradlí z materiálů jako  je dřevo, sklo, nerez, železo a jejich kombinací. Na základě požadavku montujeme na schodiště na jednotlivé nášlapy i osvětlení schodiště .

Pokud chcete nové schodiště a hledáte firmu, která by je pro vás vyrobyla nebo chcete znát v první fázi alespoň cenu schodiště podle vašich představ kontaktujte nás na telefonu +420 777 970 977 nebo vyplňte naši kalkulaci ceny schodiště kde vám podle vašeho zadání spočítáme nezávazně cenu schodiště podle vašich představ.

Truhlářství horák – specialista na výrobu a montáž interiérových dřevěných schodišť a schodů