Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Samonosné schodiště z exotického dřeva hevey

Samonosné schodiště z exotického dřeva heveyPro zákazníka z Kutné Hory jsme vyrobili samonosné schodiště do „U“ z exotického tropického dřeva hevey. Schodiště bylo bez dřevěných podstupňů, zábradlí schodiště bylo kombinované - dřevěné sloupky a kovové tyčky. Madlo zábradlí schodiště bylo také z masivu hevey. Všechny dřevěné části schodiště / nášlapy, sloupky, bočnice / mají provedenou povrchovou úpravu olejováním. Olejování jednak zvýší životnost a odolnost dřevěných částí schodiště, ale také zvýrazní kresbu dřeva a je schopné ovlivnit i odstín dřeva.

Výroba dřevěných schodišť

Dřevěná schodiště vyrábíme pro zákazníky po celé ČR a používáme při tom širokou škálu klasických tuzemských dřevin, ale i dřeviny exotické.

Chcete nové dřevěné schodiště? Napište nám, zavolejte nebo pošlete vyplněný formulář na stránce kalkulace schodiště na tomto webu. Připravíme pro vás nezávaznou bezplatnou cenovou kalkulaci nebo se s vámi osobně sejdeme a nabídneme vám ideální a optimální řešení výroby vašeho nového schodiště tak, aby jste s ním byli spokojeni, bylo podle vašich představ a dlouho vám sloužilo.

Kontakt na naši firmu

Telefon: +420 777 970 977, +420 777 970 979
Email: jiri@schody-cz.eu
Kalkulace ceny schodiště

Samonosné schodiště z exotického dřeva hevey