Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dokončili jsme výrobu a montáž samonosných schodů s podstupnicemi

Dokončili jsme výrobu a montáž samonosných schodů s podstupnicemiPro zákazníka nedaleko Prahy jsme dokončili montáž schodů z podstupnicemi z dubu cink.

Celé samonosné schodiště včetně nášlapů, podstupnic, sedlových bočnic, sloupků, tyček a madla zábradlí jsme vyrobili ze dřeva dubu cink. Všechny části tohoto samonosného dřevěného interiérového schodiště (mimo sloupků a tyček zábradlí) mají povrchovou úpravu olejováním olejem na dřevo. Sloupky a tyčky zábradlí tohoto schodiště jsou nalakované na černo.

Výroba a montáž dřevěného schodiště se zábradlím

Nejdříve jsme si u zákazníka přesně zaměřili prostor určený pro schody, následně jsme vytvořili návrh a po odsouhlasení návrhu zákazníkem jsme schody, schodiště vyrobili. Všechny prvky a části jsme včetně povrchové úpravy vyrobili v naší truhlářské dílně v Hartvikovicích u Třebíče. Odsud jsme jednotlivé komponenty schodiště převezli do rodinného domu zákazníka a tam jsme celé schodiště smontovali, postavili a předali zákazníkovi.

Chcete nové samonosné dřevěné schodiště?

Pokud také přemýšlíte nad novým dřevěným samonosným schodištěm, napište nám nebo zavolejte. Připravíme pro Vás návrh a podle něj vyrobíme kvalitní dřevěné schodiště, které vám bude bez problémů sloužit ještě řadu let. Volejte nám na telefonní číslo +420 777 970 977, +420 777 970 979 nebo pište na e-mail jiri@schody-cz.eu , ozveme se Vám v krátké době.