Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Samonosné schodiště s nerezovým zábradlím do Benešova

Samonosné schodiště s nerezovým zábradlím do BenešovaVyrobili jsme a namontovali samonosné dřevěné schodiště ve tvaru „U“ s podstupni a sedlovou bočnicí do rodinného domu, pro zákazníka nedaleko od Benešova u Prahy.

Dřevěné schodiště s nerezovým zábradlím a galerií

Samonosné dřevěné schodiště má nášlapy, podstupně i sedlovou bočnici vyrobené z masivu dub cink. Povrchová úprava dřeva, snižující opotřebení a poškození dřeva a zvýrazňující kresbu dřeva, byla provedena olejováním dřeva.

Součástí tohoto samonosného dřevěného schodiště je také vodorovné nerezové zábradlí, které je podél celého schodiště ve tvaru písmene „U“ a které je i nad schodištěm podél galerie. Toto dřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím jsme nejdříve zaměřili přímo u zákazníka, po té jsme vše vyrobili v naší dílně na Vysočině a jako poslední operaci jsme schodiště smontovali a namontovali zákazníkovi přímo na místě, v jeho rodinném domě nedaleko Benešova u Prahy.

Výroba a montáž dřevěných schodišť

Dřevěná schodiště a schody vyrábíme a montujeme našim zákazníkům po celé republice i mimo ní. V případě, že plánujete nové dřevěné schody, napište nám o nezávaznou cenovou kalkulaci na email jiri@schody-cz.eu nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 777 970 977, +420 777 970 979, popřípadě můžete vyplnit nezávaznou kalkulaci ceny schodiště na tomto webu. Najdete ji ZDE.

Připravíme pro vás cenovou nabídku výroby dřevěného schodiště podle vašich představ s optimálním řešením vašich požadavků.

Pro inspiraci se můžete podívat do naší fotogalerie schodišť, které jsme realizovali. Je zde jenom malá část z toho, co jsme za dobu působení naší firmy vyrobili. Můžete si také přečíst reakce spokojených zákazníků, kteří již užívají naše dřevěná schodiště.

Dřevěné schodiště s nerezovým zábradlím a galerií: