Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dřevěné schodiště s černě lakovaným zábradlím

Dřevěné schodiště s černě lakovaným zábradlímVyrobili jsme schodiště s dubu cinku s lakovaným zábradlím

Pro zákazníka nedaleko od Prahy jsme vyrobili celodřevěné samonosné schodiště z masivu buku cinku s podstupni a sedlovou bočnicí. Nášlapy, bočnice, odstupně a madlo schodišťového zábradlí bylo ošetřeno povrchovou úpravou olejováním speciálním voskovým olejem určeným k povrchové úpravě dřeva. Sloupky a soustružené dřevěné tyčky zábradlí schodiště jsou také vyrobeny z masivu dubu cinku, ale mají odlišnou povrchovou úpravu. Sloupky a tyčky schodiště jsou lakované na černo.

Dřevěné lakované schodiště z dubu cinku – výroba

Schodiště jsme vyrobili a namontovali zákazníkovi nedaleko od Prahy. Před samotnou montáží schodiště předcházelo zaměření schodiště přímo u zákazníka, návrh a nákres řešení schodiště a výroba schodiště v naší truhlářské dílně v Hartvikovicích u Třebíče, na Vysočině. Vyrobené schodiště s povrchovou úpravou jsme dovezli k zákazníkovi, kde jsme celé dřevěné schodiště smontovali.

Specializujeme se na výrobu a montáž dřevěných interiérových schodišť a schodů. Vyrábíme a montujeme jednak celodřevěné schody a schodiště, ale také schodiště kombinované / dřevo a sklo, dřevo a železo nebo nerez, popřípadě všechny tyto materiály dřevo + kov + sklo. Vyrábíme schodiště s i bez podstupňů s osvětlením nebo bez něj.

Vyrábíme a montujeme dřevěné schodište po celé republice

Dřevěné schody a schodiště vyrábíme a montujeme pro zákazníky z celé ČR.

Pokud potřebujete vyrobit nové interiérové dřevěné schody nebo schodiště, napište nám na email jiri@schody-cz.eu nebo zavolejte na telefonní čísla +420 777 970 977, +420 777 970 979 popřípadě pošlete vaši představu schodiště přes náš formulář pro nacenění výroby schodiště a my vám bezplatně zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a návrh řešení Vašeho schodiště.

Dřevěné lakované schodiště z dubu cinku s lakovaným zábradlím