Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dřevěné kombinované schodiště mají v Brně

Dřevěné kombinované schodiště mají v BrněDo Brna jsme vyrobili schodiště kombinované z dřeva buku a ořechu

Samonosné dřevěné schodiště kombinované ve tvaru písmene „L“ jsme namontovali zákazníkovi v Brně. Schodiště je kombinované, vyrobené ze dvou druhů dřeva. Na výrobu nášlapů schodiště a madla zábradlí jsme použili dřevo ořechu. Bočnice schodiště a soustružené sloupky v zábradlí jsou vyrobené ze dřeva buku cink. V zábradlí schodiště jsou kromě dřevěných soustružených sloupků také kované železné tyčky. Toto dřevěné schodiště má i osvětlení a dětské pojistky. Nášlapy a madla schodiště mají provedenou povrchovou úpravu olejováním. Části dřevěného schodiště vyrobené z masivu buk cink / sloupky a bočnice / jsou nastříkané bílou barvou.

Dřevěné schodiště kombinované

I u tohoto dřevěného schodiště proběhl stejný postup výroby a montáže schodiště. Jako první krok je zaměření schodiště v místě kde bude stát a upřesnění požadavků a představ zákazníka. Následuje výroba a povrchová úprava schodiště v naší truhlářské dílně a posledním krokem výroby schodiště je jeho složení a montáž u zákazníka a předání.

Výroba a montáž dřevěných schodišť a schodů

Dřevěné schody a schodiště vyrábíme a montujeme po celé ČR, ale i v okolních státech jako je Slovensko, Rakousko, Německo nebo i v Itálii. Pokud plánujete výstavbu nových dřevěných schodišť a hledáte firmu, která této problematice rozumí a specializuje se na výrobu dřevěných schodišť a schodů, kontaktujte nás na emailu jiri@schody-cz.eu nebo na telefonních číslech +420 777 970 977 a +420 777 970 979. Také nám můžete rovnou poslat vaši představu a zadání k výrobě schodiště přes formulář nacenění schodiště na tomto webu a my vám připravíme nezávaznou cenovou kalkulaci výroby a montáže dřevěného schodiště podle vašich představ a požadavků.

Prohlédněte si některá námi realizovaná schodiště a dřevěné schody v naší fotogalerii schodišť. Pokud vás zajímají reakce našich zákazníků, můžete si je také přečíst na tomto našem webu na stránce reakce zákazníků.

Dřevěné schodiště kombinované