Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 3D dřevěné obklady interiérů NOVINKA

3D dřevěné obklady interiérů NOVINKAOživte váš interiér 3D dřevěnými obkladyOživte váš interiér 3D dřevěnými obklady

Od letošního pololetí vyrábíme a montujeme našim zákazníkům nově také 3D dřevěné obklady do interiéru domů, bytů , kuchyní, kanceláří, administrativních nebo reprezentačních prostor.

Od června 2019 nabízíme kromě výroby a montáže dřevěných schodů i chodišť také moderní designové 3D dřevěné obklady interiéru, pro které jsme připravili i samostatný prezentační web na adrese www.3d-obklady.cz

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady3D dřevěné obklady interiéru

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady 3D dřevěné interiérové obklady nabízíme v současné době ve třech základních verzích s kosmickými názvy Jupiter, Saturn a Uran. Všechny tyto vzory si včetně videa můžete prohlédnout na specializovaném webu www.3d-obklady.cz na stránce vzory 3D dřevěných obkladů. Dřevěné 3D obklady jsou vyrobeny tak, aby se daly skládat vedle sebe na délku i šířku. Obklady se využívají jako obklady částí stěn interiéru nebo právě k doplnění nebo zvýraznění interiéru. Často se 3D dřevěné obklady používají také jako plastické 3D obklady za pracovní desku kuchyňských linek.

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady3D obklady kuchyní /kuchyňských linek/

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady 3D dřevěné obklady se používají jako obložení zadní stěny mezi pracovní deskou a horními skříňkami kuchyňské linky. Světlo dopadající na plastické dřevěné obklady kuchyně mění z různých míst kuchyně vzhled a vzory.

3D dřevěné obklady

3D dřevěné obklady jsou vyrobeny z dubového masivu a dodáváme je buď v přírodním provedení bez povrchové úpravy a ošetření dřeva, kdy je vidět přirozená barva a kresba dubového masivu a nebo s povrchovou úpravou nátěrem tvrdovoskovým olejem. Obklady ošetřené tvrdovoskovým olejem mohou podle barvy vosku částečně změnit barvu obkladu. Olej také zvýrazní a rozjasní kresbu dubového dřeva.

Pokud máte zájem o naše 3D dřevěné designové interiérové obklady neváhejte a napište nám na email info@3d-obklady.cz nebo nám zavolejte na telefonní čísla +420 777 970 977. Upřesníme si vzor a plochu obkladu, popřípadě podmínky a způsob upevnění obkladu na podkladovou plochu nebo stěnu interiéru.

3D dřevěné interiérové obklady jsou často hlavním designovým prvkem interiéru domu, bytu, kuchyně, kanceláře nebo reprezentačních prostor firmy a zásadně změní jeho vzhled.

3D dřevěné interiérové obklady