Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Montujeme nová a nová dřevěná schodiště

Montujeme nová a nová dřevěná schodištěI když jsme v loňském roce náš web hodně zanedbávali a nedali jsme sem žádnou aktualitu, výroba a montáž nových schodišť běžela bez omezení nebo spíš naopak. Zájem vás, našich zákazníků, byl velký a za to vám díky. Snažíme se vyrábět kvalitní dřevěné, převážně samonosné schody všech tvarů a variant se zábradlím ze dřeva nebo v kombinaci dřevo, kov, sklo tak, aby si u nás každý vybral.

Osvětlená dřevěná schodiště

Dřevěné samonosné interiérové dveře, Truhlářství Horák, výroba dřevěných schodišť. Velký bum v loňském roce zažila také různobarevně osvětlená dřevěná interiérová schodiště. Vyrobili jsme schodiště s bílým, zeleným nebo fialovým osvětlením, zabudovaným pod nášlapy schodiště. Osvětlení zabudované ve schodišti ještě víc zdůrazní schodiště jako designový prvek interiéru a ne pouze jako funkční součást. Osvětlení také podtrhne a zvýrazní krásu dřeva jako klasického přírodního materiálu.

Naopak osvětlení schodiště se zábradlím z nerezu a skla z něj udělá moderní designovou bombu a dominantní prvek interiéru.

Montujeme schody po celé ČR

Dřevěné samonosné interiérové dveře, Truhlářství Horák, výroba dřevěných schodišťPřestože navrhujeme a vyrábíme schody na Vysočině nedaleko Třebíče, jsou naši zákazníci z celé naší republiky. Po našich dřevěných interiérových schodech se chodí v Brně, Ostravě, Olomouci, Hradci Králové, Praze, Plzni a v mnoha dalších městech. Schody nemontujeme jenom ve velkých městech, ale i v menších městečcích, vesnicích a někdy i téměř na samotách. Všude jsou lidé, kteří chtějí mít ve svém bytě nebo domě krásné a funkční dřevěné schodiště.

Doufáme, že i v letošním roce budeme moci vyrobit a namontovat nové dřevěné schodiště do mnoha dalších domů a bytů. Třeba právě vám.
Dřevěné samonosné interiérové dveře, Truhlářství Horák, výroba dřevěných schodišťPokud plánujete nové dřevěné schodiště do domu a bytu a chcete nezávaznou cenovou nabídku nebo návrh řešení, zavolejte nám na +420 777 970 977, +420 777 970 979, napište na email jiri@schody-cz.eu a nebo pokud máte přesnou představu, jak má vypadat vaše nové schodiště, vyplňte nezávazně náš formulář pro výpočet ceny schodiště. My Vám cenu vypočítáme.
Pro inspiraci se můžete podívat do sekce reference na tomto webu, kde je ukázaná alespoň část námi vyrobených dřevěných schodišť.

Truhlářství Horák- specialista na výrobu a montáž dřevěných interiérových schodů a schodišť z Vysočiny