Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bílé interiérové samonosné schodiště do Znojma

Bílé interiérové samonosné schodiště do ZnojmaDatum konání:
23.11.2022

Zákazníkovi ze Znojma jsme namontovali do rodinného domu interiérové samonosné schodiště ve tvaru písmene U s kovovými tyčkami v zábradlí. Soustružené sloupky i madlo zábradlí jsou stejně jako podstupně a nášlapy schodiště z dubu cink mořeného do černa. Celé schodiště jsme vyrobili a poprvé smontovali v naší truhlářské dílně v Hartvikovicích u Třebíče / Vysočina /, poté znovu rozebrali a postavili  v rodinném domě zákazníka.

Galerie součástí dřevěného interiérového schodiště

Bílé interiérové samonosné schodiště ve ZnojměSoučástí tohoto dřevěného schodiště je i krátká galerie ve tvaru písmene „L“ na kterou jsme použili stejný typ zábradlí jako na schodišti. Vyřezávané dřevěné sloupky, kované tyčky a dřevěné madlo . Dřevěné části zábradlí na galerii jsou stejně jako na schodišti z dubu cinku mořeného do černa.

Povrchová úprava dřevěného schodiště

Přestože je jsou všechny dřevěné části schodiště vyrobené z jednoho druhu masivu, dřeva dubu cink  jsou nášlapy a podstupně úplně odlišné barvy jako zábradlí schodiště. A to díky povrchové úpravě dřeva. Nášlapy a schodnice jsou mořené do černa a poté ještě olejované. Dřevěné části zábradlí schodiště mají povrchovou úpravu nástřikem bílou barvou RAL.

Chcete mít podobné schodiště i u vás doma

Pokud řešíte výrobu a výstavbu schodiště do vašeho domu, firmy nebo rekreačního objektu a hledáte firmu, která by schodiště pro vás vyrobila nebo chcete znát varianty, možnosti a cenu takového schodiště pro vás? Pošlete nám vyplněný náš formulář „ Výpočet ceny schodiště“  a my vám nezávazně navrhneme řešení nebo spočítáme cenu schodiště podle vašeho zadání. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Chci znát cenu svého nového schodiště.

Schody-cz.eu, truhlařství Jíří Horák – specialista na výrobu a montáž interiérových dřevěných schodů.