Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Samonosné schody do Kolína

Samonosné schody do KolínaDatum konání:
11.9.2022

Pro zákazníka od  Kolína jsme vyrobili toto samonosné schodiště z průběžného dubu, který jsme namořili dle jeho výběru do šeda.

Samonosné schodiště bez podstupňů a s podestami

Toto dřevěné  schodiště je ronstrukčně řešeno jako samonosné, bez podstupňů / svislé dřevěné části schodiště pod nášlapy / a s podestami  / větší nášlapy v místech kde se schodiště zatáčí v rohu kolem stěny domu.

Zábradlí schodiště dub + nerez

Zábradlí kolem celého schodiště je součástí samonosné konstrukce a je vyrobeno jako kombinace mořeného průběžného dubu mořeného do šeda a nerezu.
Madlo a sloupky schodiště jsou stejně jako celé schodiště z mořeného dubu a jednotlivé tyčky jsou z nerezu.

Schodiště od Truhlářství Horák z Koněšína na Vysočině

V našem truhlářství Horák se specializujeme pouze na výrobu dřevěných interiérových schodišť a schodů. Hlavním materiálem je dřevo často kombinované s nerezem, sklem .....
Převážná část námi vyrobených schodišť je samonosné konstrukce a je určena pro zákazníky po celém území ČR. Vyrábíme schodiště na doporučení pro zákazníky na Slovensku, v Rakousku, Německu a Itálii.

Pokud přemýšlíte nad dřevěným schodištěm do vašeho domu pošlete nám vaši představu přes náš dotazník pro výrobu schodiště a my vám nezávazně a bezplatně spočítáme cenu schodiště.