Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výroba a montáž schodiště do Brna

Výroba a montáž schodiště do BrnaVýroba tohoto samonosného schodiště pro zákazníka z Brna proběhla po zaměření v naší dílně v Hartvíkovicích u Třebíče. Jednotlivé díly schodiště jsme s přesností na mm vyrobili na specializovaném CNC stroji určeném na výrobu schodišť.

Montáž samonosného dřevěného schodiště v Brně

Montáž schodiště v Brně proběhla rychle a bez problémů. Přesně vyrobené díly vytvořili toto luxusní samonosné schodiště vyrobené ze dřeva jasanu. Povrchová úprava dřevěných částí schodiště byla provedena olejováním. Součástí výroby i montáže schodiště bylo dřevěné zábradlí po celé délce schodiště a také nad ním na distanciéry / volná část horního patra domu nad schodištěm. Po montáži jsme schodiště předali majiteli domu v Brně bez problémů . 

Hledáte inspiraci na schodiště

V případě, že přemýšlíte nad novým schodištěm a hledáte inspiraci prohlédněte si námi realizované schody a schodiště v sekci reference schodiště.

Chcete schodiště a hledáte kdo vám je vyrobí?

Pokud hledáte někoho kdo vám udělá kvalitní schodiště na míru kontaktujte nás připravíme pro vás nezávaznou cenovou nabídku nebo vám poradíme s možnostmi a variantami schodiště do vašeho domu, bytu, chaty, chalupy nebo firemních prostor.

Kontaktujte nás ne telefonním čísle +420 777 970 977 nebo +420 777 970 979 nebo na emailu jiri@schody-cz.eu a my se vám obratem ozveme.