+420 777 970 977
SPECIALISTA pro Vaše schody ...
20.6.2019
Dokončili jsme výrobu a montáž samonosných schodů s podstupnicemi

Pro zákazníka nedaleko Prahy jsme dokončili montáž schodů z podstupnicemi z dubu ...

26.4.2019
Dokončili jsme dřevěné schodiště s osvětlením  do Prahy

Namontovali jsme v Praze dřevěné schodiště s osvětlením a skleněným zábradlím do ...

26.4.2019
Schodiště do „U“ s osvětlením a nerez zábradlím

U Kroměříže jsme montovali schodiště s nerezovým zábradlím, osvětlením a ...

Samonosné schodiště s nerez zábradlím do Maďarska

Toto schodiště je samonosné ve tvaru písmene L a součástí schodiště je i distanciery s vodorovným nerezovým zábradlím. Nerezové zábradlí distanciéry i u schodiště má nerezové vodorovné prvky a dřevěné madlo vyrobené ze stejného materiálu jako celé schodiště.
Schodiště je vyrobené z masivu buku cinku. Povrchová úprava dřeva na schodišti je olejováním, podle požadavku zákazníka.
Montáž schodiště jsme provedli v rodinném domě zákazníka v Maďarsku.

Vyrábíme a montujeme dřevěné schody a schodiště po celém území ČR.

Poptejte výrobu a montáž dřevěného schodiště

Pokud plánujete výrobu schodiště napište si o nezávaznou cenovou nabídku nebo informace na náš email jirjiri@schody-cz.eui@schody-cz.eu  nebo volejte na číslo +420 777 970 977
+420 777 970 979

Dřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím - fotogalerie

Dřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák Hartvíkovice 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.