+420 777 970 977
SPECIALISTA pro Vaše schody ...
19.11.2021
Přijmeme vyučeného truhláře

Přijmeme do hlavního pracovního poměru truhláře do výroby dřevěných schodů a ...

27.2.2021
Montujeme nová a nová dřevěná schodiště

Každým rokem montujeme víc a víc nových dřevěných schodišť

30.10.2019
3D dřevěné obklady interiérů NOVINKA

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady

Samonosné schodiště s nerez zábradlím do Maďarska

Toto schodiště je samonosné ve tvaru písmene L a součástí schodiště je i distanciery s vodorovným nerezovým zábradlím. Nerezové zábradlí distanciéry i u schodiště má nerezové vodorovné prvky a dřevěné madlo vyrobené ze stejného materiálu jako celé schodiště.
Schodiště je vyrobené z masivu buku cinku. Povrchová úprava dřeva na schodišti je olejováním, podle požadavku zákazníka.
Montáž schodiště jsme provedli v rodinném domě zákazníka v Maďarsku.

Vyrábíme a montujeme dřevěné schody a schodiště po celém území ČR.

Poptejte výrobu a montáž dřevěného schodiště

Pokud plánujete výrobu schodiště napište si o nezávaznou cenovou nabídku nebo informace na náš email jirjiri@schody-cz.eui@schody-cz.eu  nebo volejte na číslo +420 777 970 977
+420 777 970 979

Dřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím - fotogalerie

Dřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák HartvíkoviceDřevěné samonosné schodiště s nerez zábradlím, Truhlářství Horák Hartvíkovice 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.