+420 777 970 977
SPECIALISTA pro Vaše schody ...
19.11.2021
Přijmeme vyučeného truhláře

Přijmeme do hlavního pracovního poměru truhláře do výroby dřevěných schodů a ...

27.2.2021
Montujeme nová a nová dřevěná schodiště

Každým rokem montujeme víc a víc nových dřevěných schodišť

30.10.2019
3D dřevěné obklady interiérů NOVINKA

Oživte váš interiér 3D dřevěnými obklady

Dřevěné schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením Třebíč

Po montáži jsme předali zákazníkovi nedaleko Třebíče dřevěné, samonosné, osvětlené schodiště se skleněným zábradlím. Schodiště je vyrobeno z masivu dubu průběžného s povrchovou úpravou olejováním.

Dřevěné schodiště se skleněným zábradlím

Osvětlení pod nášlapy schodiště je v teplé bílé barvě. Zábradlí je vyrobeno z bezpečnostního skla, madlo a rám zábradlí schodiště je také vyrobené z masivu, dřeva dubu průběžného. Zábradlí vede kolem celého samonosného, dřevěného schodiště a nad ním v patře pokračuje i okolo galerie. Schodiště vyrábíme a kompletujeme v naší dílně v Hartvíkovicích u Třebíče a u zákazníka probíhá již jenom montáž schodiště.

Samonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením
Samonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.