+420 777 970 977
SPECIALISTA pro Vaše schody ...
20.6.2019
Dokončili jsme výrobu a montáž samonosných schodů s podstupnicemi

Pro zákazníka nedaleko Prahy jsme dokončili montáž schodů z podstupnicemi z dubu ...

26.4.2019
Dokončili jsme dřevěné schodiště s osvětlením  do Prahy

Namontovali jsme v Praze dřevěné schodiště s osvětlením a skleněným zábradlím do ...

26.4.2019
Schodiště do „U“ s osvětlením a nerez zábradlím

U Kroměříže jsme montovali schodiště s nerezovým zábradlím, osvětlením a ...

Dřevěné schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením Třebíč

Po montáži jsme předali zákazníkovi nedaleko Třebíče dřevěné, samonosné, osvětlené schodiště se skleněným zábradlím. Schodiště je vyrobeno z masivu dubu průběžného s povrchovou úpravou olejováním.

Dřevěné schodiště se skleněným zábradlím

Osvětlení pod nášlapy schodiště je v teplé bílé barvě. Zábradlí je vyrobeno z bezpečnostního skla, madlo a rám zábradlí schodiště je také vyrobené z masivu, dřeva dubu průběžného. Zábradlí vede kolem celého samonosného, dřevěného schodiště a nad ním v patře pokračuje i okolo galerie. Schodiště vyrábíme a kompletujeme v naší dílně v Hartvíkovicích u Třebíče a u zákazníka probíhá již jenom montáž schodiště.

Samonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením
Samonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlenímSamonosné dřevěné schody, schodiště se skleněným zábradlím a osvětlením

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.